הדפס עמוד זה
רביעי, 15 פברואר 2012 03:30

ח"כ אורית זוארץ (קדימה) מתעללת בזונות

החוק יהפוך אלפי ישראלים נוספים לעבריינים. במסווה של "טובת הציבור" הולך ומצטמצם חופש הפרט. הדרישה ההמונית לזנות לא תיעלם. צפויה עלייה במחיר שירותי הזנות בגלל הצורך באבטחה והגנה נגד שוטרים ומלשינים.

אם תתקבל הצעת החוק המטופשת, יהפכו מאות אלפי ישראלים נוספים לעבריינים. מדינת ישראל עמוסה בחוקים מיותרים שהופכים ישראלים ישרים לעבריינים בעול כורחם וכמו בכל מדינה בה השלטון בוחש יתר על המידה בחיי האזרח – כמעט ואין אזרח שאי אפשר לתפור לו תיק, צריך רק קצת לחפור כדי לחשוף את העבירה.

אל תאמינו לפוליטיקאי שרוצה "רק בטובתנו"

במסווה של "טובת הציבור" הולך ומצטמצם בישראל חופש הפרט. כך אנחנו הולכים ושוקעים מידי יום בבוץ ביורוקראטי שנובע מהרעיון המרכזי שהפוליטיקאי והעסקן יודעים טוב מהאזרח מה נדרש לו, אין לסמוך על האזרח ושיקוליו – הפקיד הממשלתי הוא שיחליט, יצווה, יפקח או יקבע מחירים. כך נוצרת רשת חקיקה ענפה ומגבילה בכל תחום. יחד איתה נוצרים ה"חורים ברשת" – הקומבינות בעזרתן מצליחים לשרוד. תוצר לוואי של עודף חקיקה הוא הידוק התלות של האזרח בפקידי השלטון ועסקניו הפוליטיים – תלות זו היא המקור והסיבה לעבריינות העממית וגם לזו שנובעת מקשרי הון-שלטון.

מחירו של משטר זה כלל אינו תיאורטי. כל הצעת חוק וכל מגבלה חדשה דורשים תוספת של גדוד פקידי ממשלה, חטיבה חדשה של שוטרים, ואולם חדש בבית המשפט. אבל זה לא הכול: אין ספק שתוקם "רשות אכיפה" חדשה בראשה יעמוד מנכ"ל עם לשכה ורכב צמוד. יוצאו מכרזים ל"מרכזי גמילה מזנות" ומערכת בתי ספר ל"חינוך מחדש" של האזרח הסורר. מי יחליט על איוש הג'ובים החדשים? כמובן, אורית זוארץ, זהבה גלאון (שהציעה חוק זהה כבר ב-2008), ועסקנים מקורבים. גם מצידו האחר של המתרס תיווצר פרנסה של אוויר לעורכי דין שיתמחו בתחום החדש – "דיני זנות". החשבון יוגש כרגיל לאזרח, באמצעות מערכת המס – מחיר הקוטג' יעלה ב-10 אגורות. כך גורר משטר של עודף חקיקה לירידה ברמת החיים של האזרח ולעליית מדרגה בשחיתות ההמונית "המקובלת". על כך כבר אמר ההיסטוריון הרומאי טאקיטוס: "ככל שמתרבים החוקים – המדינה מושחתת יותר". 

הכנסת דוחפת את הזונות עמוק אל זרועות הפשע

המשטרה שידועה "בהצלחתה" במלחמה בפשע האמיתי, תארגן פשיטות מתוקשרות ויעילות להפליא על אתרי זנות. הזנות חזקה מכל ממשלה, המקצוע והדרישה ההמונית לשירות לא ייעלמו. התוצאה תהיה עלייה דרסטית במחיר שירותי הזנות. הזונות והלקוחות יצטרכו להשקיע בהסוואה, בסידורי בטיחות מוגברים (נגד שוטרים) וגם בביסוס מוניטין יקר של "זונה שאינה מסגירה לקוחות". העלויות יגולמו במחיר השירות. הזונה הבודדת לא תוכל להתמודד מול החוק והיא תאלץ לקבל חסות של ארגון פשע. רק ארגון פשע "מסודר" יוכל להעניק לה סידורי בטיחות נאותים נגד המשטרה ונגד לקוחות "מלשינים" שלא יעזו להסתכסך עם משפחת הפשע ספקית הפרוטקשן. בשם מוסריות צבועה ומזויפת הופך הממסד את הזונות לחלק מעולם הפשע, ומאלץ את המוני בית-ישראל, הנזקקים לשירותי מין, לשלם מחיר מופקע ולרכוש את השירות בתנאים מחתרתיים.

אורית וזהבה היקרות, איך לא חשבתן על השכבות החלשות בחברה? איך הם יעמדו בעליית מחירי הזנות? למה אתן דופקות את החלשים?

החופש לבחור עיסוק "משפיל"

בחברה חופשית רשאי אדם לעשות שימוש בגופו, בתכונותיו האישיות ובכישוריו כרצונו, אפילו לבחור עיסוק "משפיל" – כל עוד אינו פוגע בזולת וכופה עליו. הזונה מצליחה למכור את שירותיה בזכות יתרונות גופניים (הופעה סקסית, כישרון שיחה ועוד), ובזכות תכונות נפשיות המאפשרות לה להתגבר על מוסכמות הסביבה הגורסת צניעות של אברי המין, זוגיות קבועה (נישואין), וקדושת תהליך ההזדווגות. חלקן התדרדר בנסיבות אומללות, ולכן צריך להילחם רק בזנות שנעשית בכפיה, אבל אין להעניש זונה שבחרה במקצוע מרצונה החופשי. 

מעורבות הפוליטיקאים בענף שירותי המין הרסנית לא-פחות ממעורבותם בתחום החקלאות, הבנייה או התעשייה. פוליטיקאים אינם יכולים (ואינם רשאים מוסרית) לפעול לצמצום הביקוש העממי וההמוני לשירות שאדם מוכן לקנות מרצונו החופשי וללא כפיה על הזולת.

אין מקום לאסור על שימוש בשירותי זנות וגם אין צורך "למסד את הזנות" כהצעתם של פוליטיקאים אחרים. "מיסוד הזנות" משמעותו שפוליטיקאים יתערבו גם בתחום זה... הניסיון במדינת ישראל מלמד שבמסגרת ה"מיסוד" תוקם הרשות לפיקוח על יצאניות. לכל "רשות" יש כמובן "מועצת רשות", מנכ"ל, מנגנון, לשכה ורכב צמוד. אין ספק שיוקם גם משרד "רשם היצאניות" שיעניק היתר לעיסוק בזנות, רק המבחנים הממשלתיים חסרים לנו... מאבק מפלגתי על ג'ובים ומינויים פוליטיים במליאת מועצת רשות היצאניות יהיו לשגרה... המפלגות החרדיות לא ישבו במועצת רשות הזנות, אך יידרשו כפיצוי, מושבים נוספים במועצה מיותרת אחרת, כמו מועצת רשות השידור... למרות שבוחריהם ימשיכו ליהנות משירותי המקצוע מעת לעת...

ביטול חוקים במקום תוספת מיותרת

להיפך, יש לבטל את החוקים המגבילים עבודת יצאניות, העסקתן ופרסום שירותי מין. לעומת זאת, יוכבדו העונשים על כפיית נשים לעסוק בזנות, העסקת קטינים, או הצעת שירותי מין לקטינים. 

ביטול הסיכון הפלילי, זמינות השירותים והפרסום החופשי יגבירו את התחרות בענף ויקטינו את שולי הרווח במקצוע. סוחרי הנשים ייעלמו מייד מהשוק, לא בזכות המשטרה, אלא משום שלא יהיה בהם צורך. יצאנית מאירופה שתרצה לעבוד בישראל תוכל לקבל היתר לעבודה בישראל ולא תצטרך לחצות את מדבר סיני בחסות בריונים ובדווים. חלק גדול מהן יחזור כלעומת שבאו כי במדינה עם זנות חוקית השוק יגיע מהר מאד לרוויה. הזנות במדינת נבדה, בארצות הברית חוקית. למרות זאת, רק חלק זעיר מתושבי נבדה ומ- 40 מיליון התיירים הפוקדים את לאס-וגס, מידי שנה, נזקקים לשירותי היצאניות. לאס-וגס והאטרקציות בבתי המלון, הפכו את נבדה ליעד בילוי מועדף דווקא למשפחות עם ילדים למרות זנות והימורים חוקיים... 

ענף נוסף של הפשע המאורגן יחוסל, ללא ירייה אחת. שוטרים נוספים יתפנו לעסוק בפשע האמיתי. 

הרחבה בנושא - בפרק "משטרה ומשפט" - בפרק "הכשל ופתרונו" בדף הבית.

מוטי היינריך

עודכן לאחרונה ב שבת, 06 אוגוסט 2016 14:19

פריטים קשורים

3000 תוים נשארו