רביעי, 16 אפריל 2008 15:45

ההיסטריה נגד האנטנות הסלולאריות

ארגוני ''הירוקים'' זורעים היסטריה נגד כל דבר, בייחוד אם הוא קשור בטכנולוגיה חדשה. הם נלחמים בחירוף נפש ובהתמדה נגד האנושות והקידמה.

אנטנות סלולאריות הוצתו בנשר ובקרית חיים [מתוך כתבה בעיתון הארץ]. הדבר הפך לאופנה. וונדלים אלימים זורעים הרס. שלטונות החוק - לא נמצאים. 

זה לא וונדליזם מקרי. הוא מכוון על ידי ארגוני ''הירוקים'' שזורעים היסטריה נגד כל דבר, בייחוד אם הוא קשור בטכנולוגיה חדשה. זהו לודטיזם - מלחמה נגד המכונות. אות ההיכר של ה''ירוקים''. כמובן - הירוקים יטענו שהם לא מפירים את החוק - אבל כאשר הם זורעים היסטריה בין הנבערים מדעת - האלימות והוונדליזם הם התוצאה הבלתי נמנעת. 

האם יש סכנה באנטנות סלולריות
ד''ר סיגל סדצקי, מנהלת היחידה לאפידמיולוגיה של סרטן במכון ''גרטנר'', במרכז הרפואי שיבא, עומדת כיום בראש השלוחה הישראלית של פרויקט רב-לאומי, המבקש לקבוע אחת ולתמיד אם הקרינה מהסלולארי מסרטנת או לא: ''איש עדיין לא הוכיח את הקשר לכאורה בין הקרינה הנפלטת מהטלפונים הסלולאריים ובין התפתחות אפשרית של סרטן, אבל איש גם לא הוכיח את ההפך''. 

הבנת את זה ברוך? אין הוכחה לנזק, אבל זו לא סיבה לחדול מקריאות היסטריות ומההסתה של ההמונים. ד''ר סדצקי: ''המשמעות של אי מציאת קשר היא שהמחקרים לא הצליחו למצוא קשר, אבל הם גם לא הוכיחו שקשר כזה לא קיים''. 

הירוקים מצאו לעצמם עיסוק בחיים - להפחיד את ההמונים, לזרוע היסטריה, לתקוע מקלות בגלגלים של כל דבר, ל''היאבק'' נגד הכול - בייחוד אם ''הכול'' מביא לרווחה, שיפור תנאי החיים, חיים יותר קלים וטובים - כמו הטלפונים הסלולאריים או המכונית. 

הם נלחמים בחירוף נפש ובהתמדה נגד האנושות. 

יעקב

עודכן לאחרונה ב שני, 06 נובמבר 2017 05:51
הוסף תגובה

קוד אבטחה
רענן