שני, 07 אפריל 2008 15:45

חושך ירוק – מטורפים משתלטים על חיינו

זה הפך לאופנתי. פשוט לא מאפשרים להקים תחנות כוח חדשות. הירוקים לוחצים, התקשורת לוחצת, וכולם הולכים לפי האופנה. לא מאפשרים הקמת תחנות כוח.

''המועצה הארצית לתכנון ובניה אישרה תוספת יחידת כוח של 375 מגה-ואט בתחנת הכוח חגית, ליד אליקים. המועצה לא אישרה בשלב זה תחנת כוח חדשה בקיסריה, ותחנות נוספות.'' מדווח Ynet

זה הפך לאופנתי היום. פשוט לא מאפשרים להקים תחנות כוח חדשות. הירוקים לוחצים, התקשורת לוחצת, וכולם הולכים לפי האופנה. לא מאפשרים הקמת תחנות כוח. תחנות כוח זה ''איכס'' זה ,''פויה'' - זה לכלוך, זה זיהום, זה ''התחממות כדור הארץ''. הפתרון: לא מאפשרים הקמת תחנות כוח. פשוט וקל. לא מאפשרים ודי. פתרנו את הבעיה. לא חותמים על אישור. שר התשתיות בן אליעזר אמר: 

''האלטרנטיבה היא שהמדינה תהיה בעלטה. משק החשמל נמצא במשבר, עקב חוסר היכולת של חברת החשמל לעמוד בביקושים הצפויים לחשמל. משמעות אי אישורן של שתי תחנות אלו היא שחברת החשמל לא תוכל לעמוד בביקושים של שנת 2010, דבר שיעלה מיליארדי שקלים למשק''. 

לירוקים לא איכפת. שעם ישראל יישב בחושך. 

הפסקות חשמל פירושן, כמו שכל אחד מבין, הפסקה של כמעט כל הפעילות האנושית. מפעלים מושבתים, תחבורה מושבתת, כלכלה מושבתת. בסופו של דבר: רעב ומוות. אין חיים ללא חשמל. אבל ל''ירוקים'' לא איכפת. שלא יבנו תחנות כוח כי זה ''איכס''. זה לא ייחודי לישראל. בכל העולם מצליחים הירוקים להכשיל בנית תחנות כוח. את תחנות הכוח הגרעיניות [אלה שלא פולטות פחם לאטמוספרה, כלומר - התחנות ה''ירוקות'' ביותר שיש] הכשילו-קברו הירוקים לחלוטין לפני כ-30 שנה, מאז לא הוקמה אף תחנת כוח גרעינית חדשה במערב. אך גם תחנות רגילות אין נותנים להקים. מחסור בחשמל, שפירושו ניתוקים ועלטה צפוי להיות מנת חלקנו בעתיד. 

מטורפים משתלטים על חיינו ! 

יעקב

עודכן לאחרונה ב שני, 06 נובמבר 2017 05:52
הוסף תגובה

קוד אבטחה
רענן